Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Прийшла весна, як помити вікна

Не кожна людина згодна зважитися помити в домі вікна, якщо він чи вона проживає високо. Особливо, якщо вони зовні в важкодоступних місцях. Миття вікон - одне з найпопулярніших завдань промислових альпіністів навесні. У цей період можна легко виявити, що на вікнах і фасадах скупчився чималий шар пилу, бруду, гару, а якщо ви живете недалеко від дорожньої магістралі або виробничого підприємства, то напевно знаєте, як виглядають ваші вікна навесні і вам не потрібно розповідати про необхідність догляду за ними. Правда способи є різні і, якщо хтось ще не звертався до послуг промислових альпіністів, знайте, фахівці готові першокласно помити вікна, вітражі та фасади будівель.
Зовнішнє миття вікон іноді може проводитися тільки альпіністами. Нові будівлі бувають часто оформляють віконні рами таким чином, що їх неможливо помити з квартири. У професіоналів же своя технологія, яка вимагає навику, майстерності, а за підсумком клієнт отримує чисті і блискучі вікна в короткі терміни.
Трапляється, що мешканці високоповерхівки навіть не дивляться вниз, не кажучи вже про очистку фасаду. Але навіть якщо ви не боїтеся висоти, краще не ризикувати життям і вдатися до послуг професійних альпіністів. Вони зроблять свою задачу якісно. Майстри використовують спеціальне спорядження і миють вікна вручну. Вони дістануть до будь-яких самих недоступних вам ділянок.

Мобільно і оперативно альпіністи перед початком робіт огороджують простір, над якою будуть виконуватися роботи. Потім спустившись на відповідне вікно, вони справлять попередню очистку поверхонь від всіляких забруднень: засохлої фарби, цементних крапель, розчину і т. д. Безпосередня миття вікон проводитися за допомогою скребків і ефективних хімічних засобів. Після нанесення миючого розчину альпіністи миють вікна за допомогою губки або спеціальної шубки. У деяких випадках, коли обсяг роботи великий і площа вікон величезна, фахівці вдаються до миття за допомогою апаратів високого тиску. На наступному етапі альпіністи прибирають воду стяжками, Це дозволяє якісно осушити вікна.
Професійні склоочисники та чистячі засоби дозволяють альпіністам надати за підсумком роботу без патьоків з незрівнянним прозорим блиском. Ви можете домовитися з компанією висотників для роботи в будь-який відповідний для вас день. Відповідальні фахівці користуються тільки професійними інструментами, які підвищують швидкість, зручність і якість роботи.
Фахівці зможуть помити вікна в новобудовах, торгових центрах, будинках, високоповерхівках, в будівлях з вітражами і так далі. Насправді миття вікон альпіністам дається не так просто, як це може виглядати. Це досить складна робота на висоті, де може бути і вітер, і інтенсивне сонячне відображення. Майстри приведуть в порядок всі деталі фасаду, а також ліхтарі, куполи і т. д.
Навесні ваші вікна будуть прозорими і дозволять вам повноцінно насолоджуватися видом з вікна.
Які чинники впливають на вартість миття вікон альпіністами:

  • висота споруди;
  • важкодоступність і виступи (карнизи, балконні площадки, кут нахилу фасаду, стояки, водостічні труби);
  • ступінь забруднення;
  • площа роботи;
  • погодні умови (температура повітря).

Замовте альпіністам миття вікон, і фахівці-висотники високоякісно і швидко очистять склопакети і фасади.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35