Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Промислові альпіністи якісно утеплять вашу квартиру

Утеплення фасадів, стін будинків пінопластом забезпечує комфорт у вашій оселі або офісі. Промислові альпіністи роблять роботу якісно і швидко, а за ціною найбільш вигідно. Робота на висоті - відповідальне завдання, фахівці нашої компанії з допусками і всіма дозволами приємно здивують вас сервісом. Збереження тепла взимку - дуже важливе завдання, з огляду на постійно зростаючі рахунки за опалення. Плюс правильна ізоляція гарантує прохолоду влітку.

У даній технології використовується пінопласт 25 або 35 кг / м3 по щільності і товщиною 5 - 10 см. Клеючi суміші - це, як правило: Допс Термофікс, МультіФікс, Бауміт Дуо-ПроКонтакт. Також використовується грунтковка і склотканинна сітка щільністю 110-145 г / м2.

У роботі з вiдкосами використовується пінопласт або екструдований пінополістирол - утеплювач, який називають стиродур, товщиною в 2-3 см. За бажанням можна використовувати декоративну штукатурку «Короїд» або зробити фарбування стін.

Послідовність виглядає приблизно так:

- за допомогою клейкої суміші кріпиться пінопласт до стіни;
- якщо механічне кріплення, то пластиковими дюбелями 9-16 см;
- оштукатурювання нерівностей від дюбелів і міжплиткових щілин;
- армування пінопласту стеклотканевой сіткою і нанесення на неї клею;
- нанесення штукатурної суміші;
- грунтовка і козирок;
- нанесення штукатурки «Короїд» або фарби.

Перед роботами ми складаємо договір і акт виконання робіт. Гнучко підлаштовуємось під зручні клієнтам терміни. Варто зазначити, що погодні умови впливають на швидкість. Ми даємо гарантію на утеплення фасаду - 3 роки. Теплоізоляція захистить вас від холоду від 20-30 років і більше.


Зателефонуйте нам і наші фахівці проконсультують вас з будь-якого питання!

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35