Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Промисловий альпінізм влітку - що це таке

Здійснюючи звичайні роботи, люди і не розуміють, що своїми діями дають народження новим видам діяльності. Саме так сталося з моряками вітрильних кораблів. Адже працюючи з вітрилами на різних рівнях щогл, вони навіть не уявляли, що цим вони дають старт для промислового альпінізму.

Що він з себе представляє?

Промисловий альпінізм - це здійснення висотних робіт з використанням альпіністських технік і спорядження. Часто висотні працівники діють в безопорному положенні (не маючи опори під ногами). Цим і обумовлюється застосування техніки альпінізму для їх розміщення на робочому місці, а також для їх страховки.

Розвиток промислового альпінізму

Існує думка, що промисловий альпінізм народився в США в 1930 році. Саме тоді виникла гостра потреба в організації спеціального страхування робітників, які працюють на різних рівнях хмарочоса. Зокрема, застосування спорядження альпіністів полегшило діяльність клепальних бригад, що вмонтовують частини хмарочоса на висоті з мінімальними площами опор під ногами.
Але, не дивлячись на офіційний період народження, першим російським представником цієї професії називають покрівельника з Ярославля Петра Телушкіна. Розробляючи план ремонту шпиля Петропавлівського собору, саме він зголосився здійснити його самостійно і в мінімальні терміни. Застосувавши мотузки і петлі, він протягом двох днів забрався на вершину шпиля (до фігури ангела), закріпив на ньому сходи з мотузок і вже за допомогою них справив необхідний ремонт.
В даний час послуги промислових альпіністів потрібні в різних сферах промисловості, найбільш частими з яких є:

  • реставраційні роботи будівель і пам'ятників, що представляють культурну чи історичну цінність;
  • роботи, що проводяться на лицьовій частині будівлі;
  • кліринг;
  • роботи з зовнішніми конструкціями: реклама, ЛЕП і так далі;
  • обслуговування вишок різного призначення (ЛЕП, мобільний зв'язок і так далі).

Чим гарний промисловий альпінізм влітку?

Чому промисловий альпінізм набирає популярність? Причини цього ховаються в наступних перевагах:

  • промислові альпіністи в змозі працювати на різних висотах і в місцях важкої доступності;
  • відсутня необхідність в застосуванні будівельних лісів, що знижує не тільки витрати на заявлені роботи, а й час їх проведення;
  • не вимагається отримання або довгий погодження дозволів на роботи.
← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35