Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Реставрація церков

Будь-яке спорудження вимагає ремонтів і реставрацій, в тому числі храми і церкви у є елементи вимагають особливого підходу. Робота на висоті - прерогатива промислових альпіністів. Наші майстри завжди готові оперативно зреагувати на ваш запит. Промислові альпіністи готові приступити до виконання завдань максимально швидко. Карантин в Україні обмежив відвідування людьми громадських місць, тому цим можна скористатися і організувати ремонт.

На нашому рахунку більше десятка найвідоміших церков і соборів. Ми знаємо все про реставрацію і фарбування. Фарбування куполів і хрестів популярний запит в цій сфері. Ціна на роботу промислових альпіністів буде набагато нижча, ніж якщо замовляти установку лісів, які вимагають багато додаткового часу.

Робота на висоті - це завжди ризики. Коли потрібно пофарбувати або відремонтувати хрест на висоті понад 50 метрів - це не аби які ризики. І ліси ставити через таке завдання - не виправдано. Тому промислові альпіністи в даному випадку - ідеальне рішення. Заодно можна замовити очищення декоративних елементів, миття фасаду та вікон, вітражів. Згодом метал піддається корозії і втрачає блиск, дерев'яні перекриття піддаються гниттю і надалі при несвоєчасному реагуванні руйнування. Не посилюйте ситуацію, профілактика завжди обходитися дешевше і простіше.

У наших промислових альпіністів є всі допуски і дозвіл на проведення ремонтно-будівельних робіт на висоті. Щоб піднятися до місця роботи, ми використовуємо метод відомий як армійський альпінізм. Ми гарантуємо, що при сходженні до місця роботи ми не створимо пошкоджень фасаду або його елементів. Досвід роботи, професіоналізм і високий сервіс - наші основні складові компоненти в роботі!
Будемо раді вирішити будь-яку вашу задачу на будь-якій висоті!

 
← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35